Kedim Balkondan Düştü Çenesi Kırıldı Bakarmısınız

ElanurAksoy

Kedim bugün sabah saatlerinde balkondan aşağıya düştü , kardeşim gece kalkıp balkonun kapısını açmış ,çenesinde kırık var ve yarın kan değerlerinin durumuna göre ameliyata alıcaklar platin takmak icin , daha önce bu durumu yasamıs birileri varmı cok korkuyorum , eskisi gibi olurmu oğlum ameliyatı güzel geçerse

7 CEVAP

Berrefilizzz

Bunu daha önce yasamadım kedinize çok geçmiş olsun bence balkonunuza kedi fileleri var ondan taktırın çene kirilmasi da kolay değil yani evcil hayvanların bebekten farkı yok o yüzden önlem alınmalı

AsumanAtilgan

Gecmis olsun benimkine tel falan takmisti Ankara veteriner fakultesi, tamamen duzeldi ama cocugun sorununa bagli olarak tedavi degisebilir tabii

AsumanAtilgan

Balkonu cam veya file seklinde kapatilabilir, pencere camlarina da sineklik ama klasik sineklik degil daha saglam olsun cunku normal sineklikler yirtiliyor cocuklar sinek kelebek pesine dustuklerinde

Coconutbey

Ah ah çok geçmiş olsun yavrucuğa yazık lütfen kedi filesi taktırın inşallah ameliyatı başarılı geçer 🙏

cat_expert

Kedilerde çene kırıkları kötü bir durumdur, operasyonu zordur ve iyileşme süreci uzundur.

Mama yeme konusunda aylarca sorun yaşayacağı için çok hızlı kilo kaybı yaşayabiliyorlar.

Önünüzde zorlu bir 3 ay var geçmiş olsun.

ElanurAksoy

Hepinize çok teşekkür ediyorum mesajlarınız için , kedimin operasyonu başarılı bir şekilde geçti platin ve teller yardımıyla çenesi sabitlendi oğlumun, çok şükür yeme içmemizde güzel yumuşatıp veriyorum yiyeceği şeyleri güzelce yiyor paşa , veterinerimiz 2 2.5 ayda sürecin komple tamamlanacağını söyledi , rabbiminde izniyle eski sağlığına kavuşacak oğlum , hepinize çok teşekkür ederim tekrardan, durumu birebir yaşayan varsa iletişim bırakabilirmi süreç ile ilgili konuşmak istiyorumd

ElanurAksoy

Hepinize çok teşekkür ediyorum mesajlarınız için , kedimin operasyonu başarılı bir şekilde geçti platin ve teller yardımıyla çenesi sabitlendi oğlumun, çok şükür yeme içmemizde güzel yumuşatıp veriyorum yiyeceği şeyleri güzelce yiyor paşa , veterinerimiz 2 2.5 ayda sürecin komple tamamlanacağını söyledi , rabbiminde izniyle eski sağlığına kavuşacak oğlum , hepinize çok teşekkür ederim tekrardan, durumu birebir yaşayan varsa iletişim bırakabilirmi süreç ile ilgili konuşmak istiyorumd