Kedim Çok Miyavlıyor Nedeni Nedir

kedim 1 yıllık 2 aydır sürekli miyavlıyor nedeni ne olabilir

3 CEVAP

hayır kısır değil .yanıtınız için sağ olun

Mischka

Kediniz kısır mı? Eğer değilse ve dönem dönem artan ve bir süre devam eden bir miyavlama ise kızgınlığa girdiği fikri geliyor benim aklıma.

Bebekfabri

Az önce gördüm.. "3 aydır tuvaleti dışında yerlere işiyor" demişsiniz. Ve üzgünüm ki kısırlaştırma yapmadığınız sürece miyavlaması ve etrafa işemesi devam edecek.. Emin olun o da bu durumdan mutlu değildir.