Acana Mama Kullanıyordum. Çok Zamlandı Değiştirmek İstiyorum. Öneri?

Donesylms

arkadaşlar bir süredir acana kullanıyoruz. kedim için iyi bir mama kullanmak istiyorum ama 1,8 kilosu 800tl olmuş. hatta bazı yerlerde 900 tl. önerileriniz nelerdir.

13 CEVAP

Emirrckr

Gerçekten aşırı pahalılar artık ve sürekli de zam üstüne zam geliyor.
Gönül isterdi ki Acana&Orijen gibi mamalarla besleyelim ama işte..
Biz şu anda N&D kullanıyoruz ve memnunuz.
Değiştirmeyi düşünmüyoruz,tüy sağlığı,gelişimi,enerjisi gayet iyi ilerliyor.
O yüzden eğer kedinize iyi gelirse N&D öneririm.

nd bakabillirsiniz, benim kedime iyi gelmediği için (kulak arkası tüy dökülmesi ve kaşıntı yaptı) virbac'a geçtim, memnunuz en son veterinerimizden 1.5 kilosunu 510 tlye aldık ona da bakabilirsiniz

Donesylms

nd mamayı kötüleyen çok duydum son zamanlarda. o yuzden biraz tedirginim

_nesecan

Biz Hills Tuna Balıklı kullanıyoruz. Tüy sağlığı açısından, gelişim açısından çok memnunuz. Kalite olarak gerçekten çok güzel denemenizi tavsiye ederim

Minminik

https://petdoktoru.com/wp-content/uploads/2023/03/Kisirlastirilmis-Kedi-mamalari-kiyaslama-tablosu.pdf?utm_source=Content&utm_medium=Link&utm_campaign=compare

şuraya bakıp karar verilebilir, hill kullanıyorum ama içeriklerde ne siteye baksam düşük puan alıyor :(

Yesilyesil9

Nd’den gayet memnunum ben içeriği öncekine kıyasla kötü fakat genel mamalar arasında gayet iyi bence

ecezds

Bende son zamlardan sonra internette pro-vet markasına denk geldim denemek istedim. Biraz araştırdım veterinerime de danıştım kullanabilir dedi şuan 3. paketimize geçtik bile kedimde severek yiyor

KedicikUzum

Cidden çok pahalıı, n&d o olmazsa virbac da iyi diyorlar

KedicikUzum

Cidden çok pahalıı, n&d o olmazsa virbac da iyi diyorlar

Dann

4,5 kg lık paketlerde alsanız biraz daha uyguna gelir. Her ay almanız gerekmez, mama stopunuz olduğu içinde indirim kampanya filan kovalayıp maliyeti düşürebilirsiniz. Az da olsa indirim ve kampanya denk geliyor. Klinik mamalarında online alabilmemiz gerektiğini düşünüyorum onları alırken satıcının insafına kalıyor herşey.

GzdeAkbuz

Advance, Nd onceden kullandiginiza yakin kalitede olan bunlar denebilir

Coconutbey

Hills ve nD

Lucky0

nd brit care hills ya da bozita deneyebilirsiniz