Turuncu Kusmuk

Yesilyesil9

Kedim bahçede biraz ot yedi sonrada eve gelip kustu otu ama kusmuğu turuncu gibiydi kan olabilir mi acaba

7 CEVAP

IIREMMM

.Kan olup olmadığı ayırt edilebilir aslında ama görmeden bir şey denemez tabi, fotoğrafını çektiyseniz hekiminize bir gösterin bence ve bana kalırsa evde yetiştirdiğiniz kedi çimi dışında dışarıdaki bilmediğiniz ot,çim gibi şeyleri yemesine izin vermeyin,dikkatli olmakta fayda var

Berrefilizzz

İçinde mama var mı yoksa direk su olarak mı kustu?

Simbaloski

Bizimkide kustu dediğiniz renkte tüy yumağı çıkardı , bir sorunu yok 1 ay olacak neredeyse , sorun olmadığı için vete goturmedim gayet iyi

yaren13

Benim kedim de sarı kusuyordu ama içinde bütün bütün mamalar vardı. Mide hassasiyeti teşhisi koydular ve buna uygun mama seçtim. Sizinki daha farklı duruyor ama yine de deneyimlerimi paylaşmak istedim umarım faydası olur

Yesilyesil9

Kan yoktu ama rengi koyu sarı gibiydi. Elimden geldiğince engel olmaya çalışıyorum yine de yiyor. Bahçeli evimizin bahçesine çıkıyor. Çıkarmayınca da ortalığı yıkıyor böcek falan da yiyor. Çıkarmayınca da üzülüyorum napsam bilmiyorum

Yesilyesil9

Direkt su olarak kustu yemek yememişti henüz çünkü

Yesilyesil9

Şimdi iyi keyfi yerinde yemek yedi ot yemeye devam etti sorun yoktur umarım