Gimcat?

Elifoo

Merhabaaa, Mico icin aldigim mamanin yaninda Gimcat yavru kedi odul mamasi hediye geldi. Biraz bakindim herkes cok memnunuz falan yazmis ama iceriginde seker var nasil besleyici anlamadim? Marka ya da urun hakkinda bilgisi olan var mi acaba? (Mico 5 aylik bu arada)

4 CEVAP

HandeHera

Benim aldığım bir kaç gimcat ürününde paketin üzerinde şeker olmadığına dair yazı yazıyordu aslında ama mamasını kullanmadım hiç bunun için gimcat tedarikçisini arasan belki yardım ederler

aysegunerr

GimCat'ın birçok ödül mamasını kullandım, kullanmaya devam da ediyorum ve kedilerim severek yeyiyor. Bu zamana kadar sorun yaşmadık. Katkı maddesiz ve besleyici işe yarar güzel ürünleri var bence. Şeker içeriğini göremedim ben ¯_(ツ)_/¯ Hangi ürünü acaba

aysegunerr

Özür diliyorum yavru kedi maması yazmışsınız görmedim^^' Onu hiç kullanmadım

Elifoo

Yok yok onemli degil :) siz soyleyince ben de paketin uzerine baktim orda seker yazmiyor ama internet sitelerinde seker oldugu yaziyor icerik kisminda. Urun de stick halinde