Kedim Halıya Çiş Yapmış Koku Nasıl Geçer

Sukufekedi

Bir süredir evde değilim kedime kardeşim bakıyordu. kedim biz yokuz diye etrafa çiş yapmaya başlamış(daha önceden başımıza geldi sebebinin bu olduğundan eminiz daha sonra bırakmıştı). Kardeşimde halıdaki çiş lekelerini farkedememiş e haliyle halı cok kötü kokuyor yıkamaya verdik fakat hiç gitmemiş koku bu koku nasıl çıkarılır halıdan bilen fikri olan yardım edin lütfen

7 CEVAP

MarsMaya

Üstte önerilen sprey daha etkili olabilir ama ben de Hipet'in leke çıkarıcı ve koku giderici spreyini kullanmıştım. Geçici yuva olduğum bir kedi koltuğa işaretleme yapmıştı. Sprey ilk temizlemede halletmiş gibi oluyor ama birkaç gün sonra tekrar koku geliyordu. 3. Veya 4. Kullanımda tamamen bitti.

Ketonmanya

Merhabalar.

Kesinlikle Carpex diyorum. Yatağıma çiş yapan kedimin aynı yeri işaretlemeye devam etmesinden bu ürünle kurtulduk.

Bol patili günler dilerim.

Yesilyesil9

Kısırlaştırıldıktan sonra yatağımıza işemişti ama yıkayınca ne leke ne de koku kalmıştı bilerek mi kokulu bırakıyor acaba

gizmssahinn

Carpex isimli koku giderici bir temizleyici sprey var internetten bulabilirsiniz *********dan bakın isterseniz çok memnun kalan duydum

Sukufekedi

Çok teşekkürler deneyeceğim

Lucky0

önce temizleyin bir mendil le sonra sirke dökün ardından karbonat

Coconutbey

Instada patiografya sayfasına bakın orda bir sprey önermiş etkiliymiş onu alabilirsiniz