Çok Acil Nolur Yardım Edin

Nurbaran

Kedim normalde dışarı çıkardı hep az önce eve geldi ağzı kan içinde sol kulağını sallıyor sürekli sol gözü de hafif kapalı çenesinde de bi miktar kan var yanına yaklaştırmıyor veterinerleri aradım bazıları açmadı bazıları da bu saatte kliniği açamam dedi dışarı da çıkamıyorum imkanım yok nolur yardım edin ne yapmalıyım

19 CEVAP

Nurbaran

Bitanesi açtı belirtilerini söyledim ishal kusma olup olmadığını sordu yok dedim ciddi niyeymiş gibi durmuyor sakın bi yere alım kendini toparlar dedi

Nurbaran

Halsiz değil biyerden biyere gidiyor benden kaçmak için topallama falan da yok sadece dediğim gibi ağzında kanamış ve bir kulağını sürekli sallıyor az önce konuştuğum veteriner başka kedilerle kavga etmiş olabileceğini ya da insanlar tarafından bi zarar görebilme ihtimali olduğunu söyledi ve bu son ihtimalin canımı çok yakıyor

Nurbaran

En azından bu konuda bilgisi ya da tecrübesi olan yardım etsin lütfen çok korkuyorum

Nurbaran

Bu görüştüğüm 3.veteriner oldu ve Ankara'daki kedi hastanesi gerçekten çok ilgilendi hırlaması sizden kaçması iyi birşey çünkü bilincinin açık olduğunu gösterir dedi sabaha kadar bekleyin sonraki gün veterinere gidin dedi sabaha kadar başında bekleyecem yardım edebileceğim bişey olur belki