Sığır Etli Mi Ton Balıklı Mı?

Yesilyesil9

Hangisi daha iyi sizce? Morina balıklı nd alıyordum ama marka değiştireceğim de ton balıktan emin olamadım

7 CEVAP

Patilicns

Bende royal canın alıyordum tavuklu oluyor genelde değiştirdim hilss markaya geçtim ton Balıklı yedi ama tavukluyu mırlayarak severek yiyordu şuan veremiyorum mantarı tetikliyor diye

Yesilyesil9

12kg alacağım bir de tester yedi ama hep yer mi ton balık bilemiyorum risk alınır mı sığır eti de iyi değil mi
Tavuk alerji yapmadı ama yine de ne olur ne olmaz diye

Patilicns

Sığır etliden de tester aldın mı sadece ton Balıklı mı ?

Yesilyesil9

İkisini de yedi ama iştahla değil :( aylarca yemekten sıkılır diye de korkuyorum zaten mama değişikliği çok yaptım sıkılmasın diye

Patilicns

Virbac denediniz mi hiç o markanın mamalarını genelde seviyor kediler

Yesilyesil9

İlk defa duyuyorum bi bakayım

Coconutbey

Hills tavuk kullanıyorduk bitti havalar sıcsk alerji yapmasın diye hills balıklı ya geçtik severek yiyor 12 kg aldım ben de ekonomik diye :)