Erkek Kedi Kısırlaştıranlar Buraya

Pamres

Merhaba arkadaşlar, 5 aylık erkek kedim var. Malum 6 aylıktan sonra kızgınlığa giriyor. Bende daha sağlıklı bir yaşam için kısırlaştırma operasyonu yaptırmayı düşünüyorum. Şimdiden araştırma yapmaya başladım.

Araştırma yaparken hep dişi kediler hakkında bilgi görüyorum kimse erkekler ile ilgilenmemiş erkekler üvey evlat mı 😂

Neyse, bu kadar giriş cümlesi yeter. Şimdi ilk olarak nelere dikkat edilmeli operasyon öncesi? Kan tahlili olarak sadece hemogram yeterli mi yoksa biyokimya da şart mı? Ayrıca bazı veteriner hekimleri ile görüştüm bir kaçı, kısa bir işlem olduğu için gaz anestezi kullanmıyoruz dedi. Sizce katı anestezi ile yaptırsam bir sorun olur mu? Ayrıca operasyon sonrası nelere dikkat edilmeli? Bazıları dikiş olmuyor diyor, bazıları estetik dikiş attırdım diyor 😂 bunun doğrusu nedir? Dikişe gerek var mı? Ayrıca en çok tartışılan konu, Elizabeth yakaliga gerek var mı? Takmalı mi? Şimdiden teşekkür ederim ☺️

16 CEVAP

Pamres

Günceldir