Kedinin Ameliyat Sonrası Tüy Küsmesi. Yaşayan Var Mı

Mini2019

Merhaba.
Kedim yılbaşında karın bölgesinden ameliyat geçirdi. O gün bugündür (8ay) karın bölgesinde tüyler uzamıyor. Yakalık taksam belki uzayacak ama onun yakalıkla dolaşmasını istemiyorum. Böyle bir durum yaşayan var mı

3 CEVAP

aslihan_e

Yakalıkla ilgisi ne anlamadım, yalıyor diye tüy çıkmayacak demek değil ki. Çıkan tüyleri mi koparıyor ya da aşırı yalanma problemi mi var?

aslihan_e

Veterinere gösterdiniz mi?

Mini2019

Veterinerden çıkmıyoruz hiç. Kopartma yok. Yalama normalin bir tık üstü.