Araba Çarptı Ağır Yaralandı Bakın Lütfen

enesm29

dün bi kediye araba vurup kaçtı kedi ne yapcagını şaşırdı bende bilemedim ne yapcagımı elim kolum bağlı kaldı veteriner çağırdım aldı götürdü hemen 20 dk gibi bi sürede geldi hayvanın agzından kan geldi göz bebkleri şişte bunu yazarken bile gözlerim doldu hayvan bi yere gitmesin diye başında bekleyebildim sadece agzını silim dedim saldırma girişiminde bulundu kenara çöktü kaldı sanki ölümü beklercesine :( sizce nolmuştur sonu umarım ölmemiştir iyileşme şansı varmıdır zavallım

4 CEVAP

emrezrtrk

Veteriner ile irtibata geçtiniz mi? Son durumu hakkında?

enesm29

özel bi veteriner çağırmamıştım belediyeden veteriner istemiştim sağolsun gelip aldılar gelen veterinerinde o an numarasını almak aklıma gelmedi :( acaba sabah belediyei arasam bi daha ulaşabilirmiyimki aklım onda kaldı benim :(

emrezrtrk

Inşallah ulaşırsınız. Bizi de son durumla ilgili bilgilendirirseniz sevinirim

enesm029

Malesef üzücü haberi aldım kaburgası kırılmıs karacigere vurmuş ve beyne zarar vermiş sevk sırasında nalesef ölmüş :(