Mantar İçin Önerebiliceğiniz Bir Tarif Vs Var Mı

Patilicns

Merhaba 1 hafta oldu çocuğumuz mantar olalı sadece 2 yerinde vardı doktorumuz ecosin tabletle ya sıkın yada yıkayın dedi daha yavru olduğu için yıkadım 2 kez sonra aklıma geldikçe sprey şişesine doldurup mantarlı olan bölgeye sıktım bugün 4 ayrı yerinde fark ettim ecosin fayda etmemiş olabilir mi ? Başka önerebiliceğiniz ilaç vs sizin başınızdan geçip kullandım kurtuldum dediğiniz var mı bu arada 3 tane vitamin 1 bağışıklık güçlendirici kullanıyorum bağışıklığının düşük olmasından kaynaklı olduğu söylendi lütfen cevaplarınızı bekliyorum

15 CEVAP

moonssalute

Ben de mantar için çok sprey denedim ama boşa çaba ve masraftan başka bir şey olmadı, 2 doz mantar aşısı vurulunca işe yaradı. Yani vakit de para harcamayın aşı vurdurun derim çünkü ilerledikçe çoğalan bi durum mantar

AhsenAise

Başım ağrıyor dediginizde ağrı kesici reçete edip gönderen doktor ile kedideki mantarı görür görmez ecosin yazan veteriner aynı meslek etiği seviyesindedir
Mantar mi? Mantarın hangi türü? Bunların tetkik sonucu belirlenip tedavinin doğru ilaçlarla yapılması gerekiyor,aksi halde mantar yada her ne ise o yara büyüyüp artabilir

Patilicns

Aşı vurdurmayın karaciğer yoruyor diyorlar çok tereddütte kalıyorum artık o veteriner kliğininde sürekli bize bakan doktor değişiyordu 2 hafta önce gittiğimizde artık eşim sinirlendi sadece bir doktorun bakmasını istedi önce doktor bana kulak çöpüyle kedinin kulağını temizlemen gerek dedi geçen hafta da yine aynı klinikteki başka doktor asla böyle birşey yapmayın dedi doktorlar kendi aralarında bile çatışıyor İstanbul bağcılarda oturuyorum zaten bağcılarda ki iki klinikte onların semtte zaten 2 tane var bana yakın semtlerede bakıp araştırdığımla hep aynı şeyleri duyuyorum para tuzakları ilgilenmiyorlar vs ne yapıcağımı gerçekten şaşırdım artık

GzdeAkbuz

Tyolda Petalab damla ve pet labs tüyler için olan ürünlerinin yorumlarında mantar için kullananlar olmuş sanırım sonucu nasıl olmuştur bilmiyorum ama bir de balık yağları iyi geliyor diyorlar benim kedime yeni kullanmaya başladım bir markayı ne kaşıntı durdu ne de tüy sağlığı düzelmedi hala dökülüyor arada sulu sirke sürüyorum sırt kısmına bizimde bir mantar geçmişimiz oldu tekrar başlasın istemiyorum ve başka tavuklu mamalar mantari olan kediye verilmemeliymis diye duydum

AsumanAtilgan

Kulak mantari icin goturdugum ikinci veteriner 10 gun arayla (ama tam 10 gun) igne yapti ve gecti cok sukur. Ilk goturdugum vetetiner merhem yazmisti sabah aksam kullanmaz uzere fakat gecip hemen tekrar nuksediyordu. Gecmis olsun

Patilicns

Çok teşekkür ederim @AsumanAtilgan hangi şehir ve ilçedesiniz ikinci gittiğiniz hangi veterinerdi

Patilicns

Tavuklu mamayı bıraktım ama ısırarak yalıyor oynatıyorum ilgisini çekmeye çalışıyorum çoğu zaman ama engel olamıyorum yarın götürücem veterinere inşallah güzel bir ilaç yada bişey yapar artık çok üzülüyorum

Venusss0

Son durum nedir

Minminik

Gulce_gulce gibi bir hesap var top kekik ile mantari iyilestiriyor baya iyilesen yorum atan var son care deneyin tarif veriyor instasinda
Cok gecmis olsun

Minminik

Gulce_gulce gibi bir hesap var top kekik ile mantari iyilestiriyor baya iyilesen yorum atan var son care deneyin tarif veriyor instasinda
Cok gecmis olsun

Minminik

Gulce_gulce gibi bir hesap var top kekik ile mantari iyilestiriyor baya iyilesen yorum atan var son care deneyin tarif veriyor instasinda
Cok gecmis olsun

Minminik

Gulce_gulce gibi bir hesap var top kekik ile mantari iyilestiriyor baya iyilesen yorum atan var son care deneyin tarif veriyor instasinda
Cok gecmis olsun

Minminik

Gulce_gulce gibi bir hesap var top kekik ile mantari iyilestiriyor baya iyilesen yorum atan var son care deneyin tarif veriyor instasinda
Cok gecmis olsun

Patilicns

Çok sağolun Son durum yakalık takıldı kendini yalamasın diye crstalin sprey önce sonra batikon sonra travazol krem verdi ilk 2 gün yaptım ama o kadar çok oiskolajisi bozuldu ki dayanamadım artık veterineri arayıp sordum yapmasam olur mu canı çok yanıyor küstü diye sadece batikon yap dedi yakalığıda çıkarttım şimdi sadece batikon yapıyorum ama oda yanındaki tüyleri aşırı sertleştiriyor rengide beyaz bir kedi leke kalırmı diye de tırsıyorum bi yandan cumartesi yine gidicez 1 hafta arayla ecosin verebilirim demişti şimdi bu hafta büyük ihtimalle ecosin vericek 2 kilo olmadanda aşı yapılmıyor inşallah aşıya gerek kalmaz

Patilicns

Birde tüy sağlığı için vetoskin kapsül verdi onu kullanıyorum