Kedi Ve Şurup

Kedimekim

Kedime şurubunu bir türlü veremiyorum cok aşırı agresiflesiyor bana hırlıyor resmen. Havluyla tutmaya calıştım ama hep ellerimi çizdi. Nasıl kolay bir şekilde verebilirim ?

3 CEVAP

Reyaura

Baddaniyeye sarip enjektörle veriyorum

eccakir

Bir şey içirmenin en kolay yöntemi iğnesiz şırınga. Size yardım edecek biri varsa biriniz kediyi tutun yatar şekilde diğeriniz şırıngaya içeceği miktardaki şurubu çekin ve dişlerinin yan tarafındaki boşluktan ucunu ağzına sokup şırıngayı boşaltın muhakkak birinden yardım alın tek başına yapmanız cok zor. Kediniz rahat durmayacak cogu dışarı akacak belkide ama pes etmeyin yavaş yavaş severek içirin. Bir şeye sarmanızı da tavsiye etmem çok sinirleniyorlar öyle bir durumda. Şırıngayla damağına zarar vermemeye de özen gösterin başını sağa sola sallayacaktır çünkü. Geçmiş olsun :)

mia1598

Ben veterinerden öğrendiğim şekilde ensesinden canını acıtmayacak şekilde tutuyorum direk ağzını açıyor o sırada iğnesiz şırıngayla içiriyorum ama eğer çok agresifse yapamayabilirsiniz