Siyah Kedi Kakası

Mmtklndr

Merhaba arkadaşlar kedim geçen pazar iç dış parazit aşısı oldu kakası simsiyah olmaya başladı parazitten mi kaynaklı yarın veterinerede atacam fotoğrafları ama içim rahat etmedi

6 CEVAP

Mmtklndr

Fazlasıyla hareketli hiçbir sıkıntısı yok akşama kadar balkonda(file var)arı sinek kovalıyor. Filenin üzerinden inmiyor. İştahında hiçbir problem yok kakasını görünce çok korktum ailem ilaçlardandır deyip duruyor içim hiç rahat değil yarın veterineri arayacağım kızımı götüreceğim

Mmtklndr

Bütün aşılarını düzenli yaptırıyorum royal canin kitten tüketiyor acana nd scheir yaş mama yiyor

eessmmaa

Nd mama yiyen kedilerde de mamadan kaynaklı kakaları koyu olabiliyor belki sizinkide mamadan kaynaklıdır. Ama yinede veterinere sormakta yarar var

Mmtklndr

Teşekkür ederim 🙏🏻 bugün veterinerle görüştüm kakası normal dedi

pablopicasso

Mamadan kaynaklıdır. Bir de kumda bekleyen kaka bir süre sonra bu rengi alıyor.

Mmtklndr

Teşekkür ederim 🙏🏻 @Pablopicasso Kumunu sabah akşam temizliyorum ama yine de kararır mı bilmiyorum