Kedim Kolit

Simsimim

Merhaba dostlarım
Kedimin kakasında 2 aydır kan geliyor Bursa Hayvan Hastanesine de gittim antibiyotik tedavisi de yaptık ne dedilerse yaptım mamasını Hill’s tesavi mamasına geçtik 1 aydır onu yiyor ama hala iyileşme olmadı hala kakasında taze kan görüyorum kolit hastalığı olan var mı? Böyle bir durum yaşayan var mı? Nasıl iyileşecek bu kanama ne zaman durucak lütfen bilgisi tecrübesi olan cevap yazsın.

3 CEVAP

pongul

inatçı iç parazit vakası da olabilir. iç parazit hapı verilince de devam ediyorsa, detaylı bağırsak muayenesi gerekebilir.

MrvTr

Merhaba. Ayni sorun bizde de var. Sirf size sorabilmek icin uyelik yaaptim. Lutfen skrcna5 instagram profiline mesaj atabilir misiniz. Detayli incelemeler istedigim halde hala ilaclar parazitler deneniyor.

Fatiko

Probiyotik iyi gelmez mi acaba ve kefir