Kedi İçin Tuvalet Kabı

Kedim henüz 1 aylık ve açık tuvalet kabı kullanıyor. Yavaş yavaş kapalı olana geçmek istiyorum fakat karar veremedim. Aklımda Moderna,Trixie ve Savic Nestor var. Sizce hangisi daha kullanışlıdır?

6 CEVAP

hepsi kullanışlı sadece kedicik rahat etsin diye geniş bir tuvalet kabı kullana bilirsin ben moderna tercih ederim

evet

ulk

açık olanı tercih ederim eşindiklerinde oluşan tozu teneffüs etmemiş oluyorlar

@minikpatiler / filtreli mi kullanıyorsunuz ?

baharrson

Trixie iyi bir marka uzun süredir kullanıyorum tavsiye ederim, elekli olanı baya iyi