Kedim Hiç Susmuyor

Marlo

Kedim 8 aylık erkek ve kısır yeni kısırlaştı..sabah akşam miyavlıyor hiç susmadan maması var suyu var herseyi var hiç susumuyor sabahın 6 da gelip miyavlıyor uyku die bişey kalmadı çıldırmak üzereyim nasıl değişir bu huyu derdi ne çıldırnak üzereyim

6 CEVAP

Bizim ki şuan yavru ama biz de de aynı sorun var sabah hiç aksatmadan 5-6 gibi uyanır susmaz her şeyi önün de ama neden miyavlar bilmem

buddha_bar

tuvalet alışkanlığını bi kontrol edin tahmin ediyorum tuvalette zorlanıyor, geceleri yalnız kalıyor olması sebebiyle olabilir, bide tüylerini kontrol edin mantar olabilir.

deniz_berkan

bendede aynı şey var bildiğin söylene söylene dolanıyor sevmeye başlayıncada susuyor ilgi istiyordur muhtemelen .. agrısı sızısı olduklarında kediler cogunlukla kendilerini karanlık yerlere saklıyorlar .

Derdedermanim

Oyun ister alaka ister kimse yok ya sıkıldım artık yeter kalkın der.Dışarı çıkma alışkanlığı varsa özgürlük ister.Kanındaki horma seviyesi yüksek ise kısır olduğu halde eş ister ;dilekçe yazamıyor miyavlıyor))

Sangcu

Bi veterinere gösterin bence

Marlo

Tuvalette sorun yok yalnızlıktan yapıyor sanırım çalıştığım için evde olmuyorum uzun saatler ama tam ben uyuycağım zaman hiç susmadan saatlerce miyavlıyor