Petlebi Ailesini Teşekkürler

Merhaba..
Geçtiğimiz günlerde Petlebi, soru cevap bölümünde aktif olduğum için hediye kedi kumu göndereceğini söyledi.. Göndermeden önce birkaç seçenek sundular, birkaç gün sonra seçtiğim kumu gönderdiler.. Petlebi ailesine teşekkür etmek istedim bu ince davranışları için.. 😊 Görselde paylaştığım ürünü gönderdiler, kullanmaya başladık ve memnun kaldım.. Almak isteyenlere tavsiye edebilirim.. 👌🏻
Ayrıca bugüne dek Petlebi’den yaptığım tüm alışverişlerden çok memnun kaldım.. Çok ilgili ve müşteri memnuniyetine çok önem veren, güvenilir bir firma olarak görüyorum.. Arkadaşlarıma da çok fazla tavsiye ettim, artık onlar da Petlebi’den sipariş veriyorlar..

3 CEVAP

Patilicns

Ya bana niye göndermediler ne e-postaya gelen bi mesaj var nede arayan 😂😂😂

yaaamur

aynısı bana da geldi, gerçekten 2 kızım da severek kullanıyor küçük tanecikli bir ürün🌸

Rcp06

Bizde istiyoruz 😺