Jack Russell Ve Küçük Irk Kısa Tüylü

Simurg2057

Merhaba Ankara'da yaşıyorum küçük ırk köpek sahiplenmek istiyorum Jack Russell gibi kısa tüylü ömürlük sahiplenmek istiyorum hertürlü masrafını ve gerekli zamanı ayıra bilirim takip ve sözleşme(kısırlaştırma) sorun olmaz ve artık aramaktan yoruldum sahiplendirmek isteyenler lütfen burdan ulaşsın.
Aile düzeni oturmuş nedir bunu birtürlü anlayamıyorum ben başka şehre gittim sokağa mı atacağım ben nereye sahiplendiğim köpekte oraya gelir yani ..meraktan aa bitane alıyım olmadı sokağa atarım kafanı zaten anlamış değilim ..gerekli sorumluluğunu üstlenemesem zaten sahiplenmek istemm umarım meramımı anlarsınız teşekkürler

5 CEVAP

Reyaura

Öyle bir anlam taşımıyor herzamanki gibi sacmaladin. Düzeni oturmuş işi maddi durumu yaşantısı vs vs.

bsecnl

aile düzeni dedikleri evde en az 3kişinin yaşadığı gerektiğinde 3ününde köpeği sokağa çıkarıcağı anlamı taşıyor

bsecnl

aile düzeni dedikleri evde en az 3kişinin yaşadığı gerektiğinde 3ününde köpeği sokağa çıkarıcağı anlamı taşıyor

Bir tane var !! sahiplenmek ister misiniz paylaşacağım birazdan şehri bilmiyorum ama

Biraz büyük ama olsun çok tatlı bence