Çiş Kokusunu Evden Nasıl Çıkartırım

Patilicns

Merhaba yavru kedim daha 2.5 aylık hala kuma alıştıramadım daha doğrusu arada kapıların arkasına girip oraya yapıyor çişini annesinden erken ayırmışlar çişi silip üstüne beyaz sirkeyle siliyorum kuruduktan sonra karbonat döküp süpürüyorum bu işaretlenme yada çiş kokusunu nasıl çıkartabilirim evim küçük olduğundan çiş kokusu eve girer girmez koku burnumuzun direğini eğiyor var mı önerisi olan ?

6 CEVAP

Ketonmanya

Merhabalar.

Carpex evcil hayvan leke ve koku gidericiyle kesin olarak kurtulabilirsiniz.

Ketonmanya

Rica ederim ne demek.

Alışveriş sitelerinin herhangi birinden, direkt Carpex satıcısından sipariş ederseniz sahte ürün göndermediklerinden emin olabilirsiniz.

somnium

merhaba.

hafif ılık suyun içine beyaz sirke dökerek karıştırmıştım ben. sirke’nin kokusu ağır olduğu için çişin kokusunu bastırmıştı. öncesinde dökülen yeri havalandırmış, sonrasında sirkeli su ile temizleyip tekrar 3-5 gün havalandırmıştım. bu sayede koku çıktı.

fcylan

İki ürün kullanarak geçirdim ben, 1. Bingo nefes aldıran oksijenli çamaşır suyu ile temizliği sağladın.
Sonrasında Bingo nefes aldıran hijyen biberiye ve sirke özlüyü fısfısladım çok işe yaradı. Bunlar kızgınlık döneminde kullandım hep ve tekrarlı işemelere kokusu olmadı.

Patilicns

Teşekkür ederim Nerden almamı önerirsiniz malum ********da bazen sahte ürün gönderebiliyorlar

Patilicns

Çok teşekkür ederim Bunu denemiştim fakat olmadı işe yaramıyor kokuyu bastırmıyor