Ic Parazit Hapını Nasıl Yutturuyorsunuz ?

Simbaloski

İlk kez parazit hapını kendim evde vereyim dedim çünkü vete gidince çok strese giriyor, yaş mamasinin icine ezip koydum hatta mamanin suyunu çok sevdiği icin suyunu bolca koymaya calistim baya uğraştım gel gelelim sanki hap koyduğumu anlamış gibi en sevdiği mamasinin yüzüne bile bakmadi, diğer yarısı duruyor hapin icirmeyi nasil başarabilirim?

17 CEVAP

duyguylmz

Ben ağzını açıp koyabileceğim en son noktaya koyuyorum. Sonra ağzından atmasın diye ağzını tutuyorum. Mecbur yutuyor.

Hlykls

Bazen ne yaparsan neyi denersen dene olmuyor :) havluya sarıp yutturma aparatıyla da deniyorsun, sevdiği şeylerin içine koyup vermeye çalışıyorsun olmuyor. Hatta travmatik bir hale geliyor zorlamamak lazım. Ne yapacağını kodladığı için seni görünce saklanıyor, ağzına attığında yutmamak için kusuyor, ki zaten ilaç ağzında kalırsa köpürüp yine kusuyor hayvan. İşkence ona da. İç dış birarada olan ense damlalarından kullanabilirsiniz ben öyle yapıyorum 2 yıldır, veya veterinerde yutturulcak. Veteriner ortamında en azılı kediye yutturuluyor çünkü hayvanlar konfor alanının dışında tanımadığı yabancı insanlarla başına ne gelceğini kestiremediğinden olduya bittiye gelebiliyor.