Yavru Kedi Yaş Mama Önerisi

HandeHera

Arkadaşlar schesir yavru kedi yaş maması kullanıyorım arada farklı markalar denemek istiyorum yaş mama önerisi olan var mı?

10 CEVAP

zuhall

ben de schesir kullanıyorum. ayrıca instinct, naturea, sapphere de alıyorum. bunlar püre halinde olduğu için tercih sebebim oluyor.
royal canin kullanmanızı önermem içinde şeker ve tahıl var. ayrıca et yerine 'türevleri'..

zuhall

bir de animonda carny ocean
unutmusum uzun zamandır almıyordum.özellikle balığı seviyorsa verebilirsiniz.

aleyn

applaws ve gimcatin de güzel mamaları var içerik olarak..

Aycadgnl

Gimcat

pongul

sapphere, instinct, naturea

aleyn

felixin içinde şeker var et namına da birşey yok gibi o yuzden felix almayın mümkünse..

cilaraelif

royal canın

HandeHera

Teşekkür ederim cevabınız için ,dediğiniz diğer markalara da mutlaka bakıcam :)

HandeHera

Teşekkür ederim şu an onada bakıyorum :)

alayas

Felix veterinerlerde genelde önerir. Ayrıca tüm kedilerin bayılarak yendiği bir mamadır.