Kedi Kısırlaştırılması

Gerginoglum

Erkek kedimi 7 gün önce kısırlaştırdım,4.gün şişlik oluştu veteriner boyunluk taktı yalama sonrası enfeksiyon oluşmuş dünde tekrar kontrol ettiginde kızarıklık ve hafif şişlik oldugunu söyleyip antibiyotik iğnesi vurdu,kedimin testis kısmı pembe ve sürekli yalama sürtünme ihtiyacı hissediyor salı günü tekrar kontrolü var,boyunlukla evde mutsuz mutsuz geziyor bu pembelik için hangi kremi sürmemi önerirsiniz sürekli kaşımaya calısıyor?

4 CEVAP

gizmssahinn

Bence başka bir veterinere daha danışın

Coconutbey

Yangı için ve normal yarası için 2 tane hap vermesi gerekiyordu size vermedi mi

Gerginoglum

Hayır hiç bir sey vermediler

Gerginoglum

Tesekkur ederim olmazsa öyle yapayım