Bozita'ya Geçiş?

Azirovka

Merhabalar. 2 aydır Nd Somonlu kısır mama kullanıyoruz. Ancak kedim kilo verdi geçiş yapmamızdan itibaren. Bunun öncesinde hills ton balıklı mama kullanıyorduk. Kilosu gayet iyiydi. Ama onda da kedim mama yerken bütün mama kusuyordu. O yüzden geçiş yapmıştım zaten Nd'ye. Şimdi de Bozita Geyik etliye geçmek istiyorum. Kullananların deneyimleri neler? Önerir misiniz?

2 CEVAP

IIREMMM

Geçişi kademeli olarak yapmış mıydınız acaba, aslında tabiki kediden kediye göre değişebilir ama N&D genelde kilo aldırıyor protein oranı sebebiyle,Hills kilo kontrolü sağlıyor dediğiniz gibi

IIREMMM

Bozita da üst-orta seviye mama olarak geçiyor ama deneyimlemediğimiz için objektif bir yorum yapamayacağım