Kısırlaştırılmış Kedi İçin Mama

Arkadaşlar daha önce çok defa soruldu hala karar veremedim.Kedimi kısırlaştırdım doğduğundan beri aşırı derecede tüy dökülme sorunu var bunu baz alarak kuru ve yaş mama önerisi istiyorum artı olarak Naturalis Adramys şişe balık yağı almayı düşünüyorum ne dersiniz?

2 CEVAP

pongul

yaş mama schesir'in tavuksuz çeşitleri, kuru mama n&d morina balıklı

pongul

alternatifler:

yaş mama: sapphere, naturea instinct

kuru mama: naturea somonlu, daha uygun fiyatlı birşey bakıyorsanız yukarıda dediğim nd düşük tahıllı morina balıklı mama, bütçe konusunda sorun varsa matisse neutered somonlu kedi maması

balık yağı iyi olur tabii.