Kedi Yuzundeki Kizarikliklar

Nurcan890

Kedimde once çene altında sonra yuzunde ve kulaklarinda kizarikliklar olusmaya basladi Sivilce gibi duruyorlar ve ciktigi yerlerde tuyler dokulme basliyor. Ilk asamada veterine goturdum ama stres kaynaklidir onemli degil dedi. Giderek artiyor gecmiyor daha once boyle bir durumla karsilasan var mi

4 CEVAP

Nurcan890

quote here

leylaybars

birçok sebebi olabilir ama görsel ekleseydiniz keşke. bu çok afaki yorum olur yoksa.

somnium

alerji kaynaklı olabildiği gibi mantar da olabilir. bence başka bir veteriner hekime götürün kedinizi. “stres kaynaklı” diyerekten savma olmaz.

Patilicns

Hekiminiz bir cihazla bakıp mı söyledi yoksa sadece gözüyle muayene ederek mi