Sarman Kedim 2 Yaşına Girecek Bağısiklik Sistemini Güclendirmek İcin Neler Yapabilirim ?

muge0202

Anket

İmmuneks
(7 oy)
Sitraks
(0 oy)
İmmunol
(0 oy)
Toplam (7 oy)

Kedi maltı ve vitamini kullanıyorum.Bagisiklik sistemini desteklemek icin nette arattigimda immuneks surup , sitraks surup gibi takviyelere rastladim.Bunlari kullananlar war mi ? Tawsiye eder misiniz ?

7 CEVAP

zuhall

bence ek vitamin veriyorsanız, hasta olmadıkça ya da stres durumuna vs girip hastalık ihtimali artmadıkça bu şekilde immun sistemi güçlendirecek ilaç vermenize gerek yok. bağışıklığını arttırmak için sarımsak tozu gibi daha doğal şeyler kullanabilirsiniz.

pongul

immuzinc, immuneks ya da immun 44 günde 1 cc etkili olacaktır.

dilex

Pongul 44 gunde 1 cc mi .ben bir gun durup 1 gun veriorum 0.5 cc

Kediniz cok güzel maşallah

dilex

Bebekliginden beri immuneks kullnyrm tavsiye ederim.

pongul

@dilex "immun 44" şurubunu günde 1 cc.

muge0202

Çok teşkkurler