Yavru Kedimin Arka Bacakları Ve Kuyruğu Islak?

user031202

Bahçemde beslediğim yavrulardan birine bir şey olmuş kalçası, kuyruğu, arka bacakları ıslak ve poposunda biraz şişkinlik var sanki aklıma kötü şeyler geliyor erkek kedi mi zorladı acaba sabah hiçbir şeyi yoktu birden bire böyle olduğunu gördüm fotoğrafını çektim ama bir türlü yükleyemiyorum ekran donuyor 🤦🏻‍♀️

4 CEVAP

somnium

erkek kedi ya da birden fazla erkek kedi zorlamış olabilir. ya da sokakta şiddet görmüş olabilir. yürümesinde herhangi bir sıkıntı var mı veyahut beslenmesinde?

user031202

Şiddet görmüş olması mümkün değil evimin hemen yanındaki odunlukta bakıyorum sabah kapısını açıyorum akşam kapatıyorum evimizin yakınında pek kimse yok zaten o yüzden bu ihtimali hiç düşünmedim ama erkek kediler gelip gidiyor onlar sıkıştırmış olabilir kalçasında bir yamukluk oluştu yürürken arkadan yan yan yürüyor gibi gözüküyor ve poposunda da şişkinlik var fotoğrafını çekmiştim ama yükleyemiyorum sorun çıkıyor

somnium

ah, anladım. umarım kalçasında çıkık oluşmamıştır. belki kaçayım derken bir yere tırmandı ve atlarken popo üzerine düşüp kalçasını yaraladı. :( veterinere götürme şansınız var mı? eğer çıkmışsa kaynamadan bakılması gerek.

Superisi814

Merhabalar,
Geçmiş olsun.
Kediler bazen hoplayıp ziplarken kendilerine zarar verebiliyor.
Benim sipalardan birinde pelviste çıkık ve eklemde kırık oldu, klinikte tedavi gördü.
Siz kuyruğu da ıslak diyorsunuz.
Lütfen bir hekime ulaştırın