Ağız Ve Diş Bakım Spreyi

stellabennett

bu spreyden ya da aynı işlevi gören herhangi bir spreyden kullanan var mı bir zararı oluyor mu ya da işe yarıyor mu kedimin zar zor dişlerini fırçalasam da pek etkili olmadı gibi bunu denemek istiyorum bir de

3 CEVAP

somnium

ben vetugen’in macununu kullanmaya başladım. çok güzel, ki doğal özlü. kedim diş değiştirme döneminde olduğu için pek fırçalayamıyoruz, diş etleri hassas çünkü. ama patisine sürüp yaladığında bile faydasını gördük. aynı markanın spreyi de var. o da çok öneriliyor, onu da sonra kullanacağım. ona bakabilirsiniz.

IIREMMM

Biz de vetugen macunu kullanıyoruz memnunuz etkisinden, sadece fırçalamak zor oluyor sevmediği için bu tarz şeyleri

IIREMMM

Bu markayı duymamıştım daha önce o yüzden net bir şey söyleyemeyeceğim