Kedim Kızak Hareketi Yapıyor

Dobbymamy

Kedime kabızlık yüzünden bir ayda 5 lavman yapıldı ve sonuç şu an böyle :(( kızak hareketi yapıyordu bu sabah :( acaba bağırsakları hasar mi aldı :( ağlamaktan helak oldum artık :(

2 CEVAP

Ketonmanya

Merhabalar.

Bağırsakları değil de kabızlıktan dolayı anüs bölgesinde ufak yaralar oluşmuş olabilir. Bizdeki yaralar gibi düşünün. İyileşme sürecinde kaşınır yaralar, belki o da anüs bölgesindeki kaşıntıdan dolayı poposunu yere sürtüyordur. Aklınıza hemen en kötüsü gelmesin.

Bu arada başka bir başlık altında yazdınız mı bilmiyorum, okumadım ama kabızlığı için ne önerdi hekiminiz?

Bol patili günler dilerim.

Dobbymamy

Lavman dışında bir önerileri olmadı mamasını değiştik sadece . Çok teşekkür ederim