Köpeğimin Patisinde Kırmızılık Ve Hafif Şiş Bir Görüntü Var.

mirasude

Merhabalar.. Maltese terrier cinsi çocuğumun patisinin içinde bir kırmızılık var. Orayı yalıyor sürekli. Ot falan mı yapıştı bilmiyorum ama çok endişeliyim. Neden böyle olduğunu anlayamadım. Ne yapmam gerekiyor, yardımcı olursanız çok sevinirim :(

4 CEVAP

Linahan

Diken veya minik bir parça batmış olmasın. Çok üzüldüm. İyice bir ışık tutup inceleyin. Umarım görünür bir şeydir de cımbızla alabilirsiniz.

zibityus

veterinere götürmen gerekiyor

zibityus

pisi otlarına da dikkat etmelisin köpeği onlara sakın yaklaştırma

AhsenAise

Sakin bir kopekse pati altında ki tüyleri makasla kisaltin inceleyin, büyük ihtimalle ot yada kıymık tarzı birşey batmış olabilir,yürüyüşe patiksiz çıkıyorsa kene vs de olabilir