Bu Nedir?

Biraz önce kedimin kumuna dışkısını koydum
biraz önce bakdığım da kumu kazıyordu fakat bu resim de gördüğünüz dışkıya benzemiyor bu nedir ??
ACİL YARDIM:(

13 CEVAP

Ceronimo-

Çişi. Yeni yapmıştır muhtemelen, o yüzden dediğiniz gibi çimento kıvamındadır.

kedilimadam

Çişini yapmış gözünüz aydın:)

Infernus

Komple o alandan mı bahsediyoruz? Öyleyse çiş yapmış kum da topaklanmış gibi duruyor :) başka bir şey varsa ben seçemedim.

bsecnl

bişey yutup çıkarmış olabilir

zuhall

kumunu biraz daha derin koyman gerekiyor. yaklasik 5cm yuksekliginde.

zuhall

eger surekli yaptigi bir davranissa kumunu yerken sert bir tonla hayir diyerek uyarin ve uzaklastirin.
onun disinda kum yeme sebebi kansizlik veya vitamin eksikligine bagli olabilir. siz herhalukarda ek vitamin baslayin henuz daha kucuk,kaliteli mama kullanin ayrica.
Kumun kokusu ve aromasi hosuna gidiyor olabilir, kumunun markasini degistirebilirsiniz denemek icin.

çimento gibi yumuşak

smart cat kullanıyoruz

İdrarını bir çok fazla parkeye yapmış dı zaten tekrar mı yapmış acaba? zaten koklayıp patileriyle kazıyordu yapmış sanırım biraz elime kum aldım torbadan temiz suyla ıslattım yine o kıvam oldu her hal de yapmış teşekkür ederim hepinize :)

Ben önce dışkı sandım ama plastik kaşıkla baktım bir dışkı değilmiş korktum önce, bir sorayım dedim :)

Çok belli olmuyor parlak çıkmış resim sarımsı birşey

Öylemi bunu bilmiyordum yalnız kumunu yeme durumun da uzaklaştırıyorum,kokluyor tekrar az yemek istiyor ne yapmalıyım? :(

Çok yaptığı bir davranış değil kokusu güzel dediğiniz gibi benim bile canım çekmiyor değil hayır diye bağırıyordum ama kısık ses tonuyla öyle masum bakıyor ki kıyamıyorum bağırmaya ama bağırmayınca da kumu az da olsa yeme durumun da ağzından çıkarıyorum ama anlıyor ağzından çıkaracağımı yutuyor hemen napıcam bilmyorum :( TEŞEKKÜR EDERİM BİLGİLERİNİZ İÇİN :))