Broadline Damla

kedisever99

merhaba broadline damlattım ama tüyleri çok ıslandı ensesindeki normal mi acaba yanlış mı yaptım? pireye etki eder mi tüylerinde kalsa bile

3 CEVAP

Ketonmanya

Merhabalar.

Uygulamayı tüy diplerine yaptıysanız, damlatırken direkt derisine gelmesine dikkat ettiyseniz fazlasının tüylerini ıslatmasında hiçbir sakıncası yok. Benim kedilerim de bu damladan sonra punkçı gibi oluyorlar. :)

Bol patili günler dilerim.

Emirrckr

Sorun olmaz,
Hafif tüylerini aralayıp yaptıysanız zaten deriye o işlemeye başlamıştır.
Kuruyana kadar hatta kuruduktan sonra da birkaç saat böyle bir görüntü olacak,devamında zaten normal haline dönüyor.

sezind

Broadline yapınca evet ense kısmı gereğinden fazla ıslanmış gibi duruyor ama merak etmeyin kedinizin kilosuna göre verdiyseniz ve ensede yalayamayacağı yere yaptıysanız doğrudur.