Kedimin Bacağında Akıntı

Hilsk

Merhaba arkadaşlar. Kedim 1 ay önce kısırlaştırma ameliyatı oldu. Toparladı. Geçen hafta başka bir konuda veterinere götürdüm. Röntgen çekildi. Bir sorun yok dendi. Bugün yanıma geldiğinde bacağına yapışmış beyaz bi leke gördüm. Biraz fazlaydı. Peçeteyle aldım yoğun bi akıntı gibiydi. Ne olabilir böyle bi durum yaşayan var mı

3 CEVAP

sezind

Çok belirsiz bir durum malesef fotoğraf vs de olmadığı için bir yorum yapmak mümkün değil. Akıntı varsa o zaman yara gibi bir şey de olmalı diye düşünüyorum.

Hilsk

Veteriner de aynı şeyi söyledi fotoğraf olmadığı için bir şey söyleyemem dedi. İnşallah bir sıkıntısı yoktur teşekkür ederim cevabınız için ❤️

Ketonmanya

Merhabalar.

Veteriner hekime fiziksel muayene için mutlaka götürmelisiniz kedinizi. İltihaplanmış olabilir yarası, enfeksiyon içeriden vücuduna da yayılabilir. İhmal etmeyin derim.

Bol patili günler dilerim.