Kedim Kusuyor Ne Yapmalıyım Neden Kaynaklanıyor?

Papyonn

Şehir dışındayım kedimi bilmediğim veterinerlere götürmek istemedim. 2-3 gündür bi kere sabah erken saatlerde bi kerede akşam kustu. Genelde mamayı çıkarıyor kahverengi olarak ama mama tam öğütülmemiş parça parça acaba mamayı mı sevmedi yoksa acil bi durumu varmıdır lütfen yardımcı olun çok panik yaptım

2 CEVAP

aysegunerr

Mamadan kaynaklanabilir. Hangi mamayı kullanıyorsunuz? Tüy de kusuyor olabilir. Belki de yememesi gereken bir şey yemiştir. İç parazitten dolayı da olabilir. Bir çok nedeni var.

Reyaura

mama bayat olabilir.