Nature's Variety Kısır Kedi Maması

munevver_leo

Merhabalar, Nature's Variety kısır kedi maması kullanan veya bu mama hakkında fikri olan var mı? İçeriğini ekledim sizce iyi mi ?

5 CEVAP

IIREMMM

biz de yakın zamanda bu markaya geçmeyi düşünüyoruz birçok yerde de içeriğinin beğenildiği ile ilgili bilgi edinmiştim,daha detaylı bilgi sahibi olanlar ve deneyimlemiş olanlar bilgilendirirse bizi harika olur

Casperbeyy

Merhaba ,bu mamaya geçiş yaptınız mı memnun musunuz?

munevver_leo

@Casperbeyy merhaba geçiş yapmadım başka mama kullanıyorum.

sevevevalt

kisir kediler bu mamadan yiyebilirmi

tommyse

mamanın içeriği muazzam derecede kaliteli kademeli olarak geçiş yapıp gönül rahatlığıyla geçilebilir. zaten super premium segment maması