Kedi Tuvalet Sorunh

Lilyyyy6

Kedim 2 gündür yere büyük tuvaletini yapıyor neden lütfen yardımcı olur musunuz 1 yaşına giricek kedim

1 CEVAP

IIREMMM

birçok sebebi olabilir bence bu durumun,öncelikle kediniz kısır mı? ve tuvalet kabını düzenli olarak temizliyor musunuz,son zamanlarda stresten etkilenebileceği bir durum içinde bulundu mu?Bu sorular benim ilk aklıma gelen sorular bunlar ile ilgili bir sıkıntınız yoksa hekiminize bir danışın muhakkak