Sizce Hangisi Daha İyi

simsim1713

Enjoy
Bonnie
Golossi
Sizce hangisi daha iyi ?

3 CEVAP

AhsenAise

Sadece enjoy u kullandım bir dönem, hatırladığım kadarıyla taneleri yavru kedi için büyük olur,o skalada trendline yavru kedi maması alabilirsiniz, LaVital de , properformance da büyük paket alımlarında ekonomik oluyorlar,içerik de güzel ,en azından enjoy a göre

Prensesmincir

Bonnie bi ara a101de satılıyordu diye hatırlıyorum,ben sokak kedilerine friskes veriyorum belki fikir verir,en önemlisi.. az az döküp daha fazla kediye veriyorum

simsim1713

(Sokaktaki yavru kediler için)