Kedim Sürekli Ağzı Açık Ve Hızlı Nefes Alıyor

mrayT

Bulunduğum il 48 derece sıcak kedimin sürekli ağzı açık,sıcaktan böyle yaptıklarını biliyorum hatta sularına buz atıyoruz ve arada ıslatıyoruz biraz rahatlasın diye ama hastalıktan da yapabiliyorlarmış.Kedimde ağız kokusu da var,sprey kullandım biraz azalttı ama ondan da korkuyor daha çok stres olmasını istemiyorum diye bıraktım,ağzı açık ve hızlı nefes almasının bunla bi ilgisi var mıdır sizce?Sizin kediler ne durumda?Sıcaktan mı yapıyor yoksa hasta mı çözemiyorum,vete götürecem yarın ama sizlerdeki durumu da merak ettim?

4 CEVAP

Simbaloski

Bizimkide oyeleydi bnde endiselenmistim , simdi istanbul biraz serin bir kaç gündür, nefes alışverişi normale döndü ...

sezind

Sıcaktan da olabilir sizi korkutmak istemem ama astım veya kalp hastalığı gibi bir durum da olabilir. Umarım basit bir sorundur çok geçmiş olsun.

BADEM0823

Sıcaktan yada bir hastalığı olabilir

BADEM0823

Geçmiş olsun