Kusma

Sutunannesi

Az önce mamasını yedikten 5-10 saniye sonra şu şekilde kustu ve incelediğimde mamaların çoğunu ısırmadan yutmuş gibiydi normal mi bu

6 CEVAP

pongul

tüy yumağı kusmuş gibi görünüyor. bütün yuttuysa-sindirilmeden mamayı da çıkarmış gibi.

Sutunannesi

???

Sutunannesi

İnceledim ama içerisinde tüy yumağı yoktu daha çok sindirilmemiş mama vardı

pongul

hizli mi yedi acaba, geçmiş olsun.

Mariana

Benim kedimde aynı şekilde kusmuştu profilime bakarsanız fotoğraf var. İlk gittiğimiz zaman bize enfeksiyon kapmış dediler bir sürü iğne yaptılar aynı şekilde devam edince mama kaynaklı dediler çok vermiş olabilirsin dediler bir daha olmadı ama tekrarlarsa bir veterinere sorun belki gerçekten mama çok geldi sindiremedi

Sutunannesi

Gramajına göre koymuştum aslında ama kendisi bu mamayı çok seviyor ve devamı gidip yiyor. Kustuğunda mamalar çiğnenmemişti mamaları çiğnemeden yuttuğu İçin kusmuş olabilir mi. Ama kusma daha sonra devam etmedi zaten maşallah çok keyifli akşam mama koymadım tabağa çok az vardı 10,15 parça yemedi uyudu zaten sabah bitirmiş hepsini tabağının başında uyanmamı bekliyordu iştahı da yerinde dışkılama da bir sorun yok sanırım hızlı çiğnenmeden ve hızlı yediği İçin oldu. Teşekkür ederim