1 Aylık Yavru Kedi İçin Mama Önerisi

Nnihal

Merhabalar kedim 1-1.5 aylık şuan sadece süt kullanıyorum. Mamaya başlayabilir mi? Biraz daha beklemem gerekiyor mu ve yumurta tarzı gıdalar vermem sorun olur mu acaba? Biraz fazla soru oldu ama cevaplarsanız çok sevinirim. :)

1 CEVAP

Selerorin

Yumurtanın kediler için zararlı olduğunu okumuştum, yaş mama verebilirsiniz bence ya da yavru kediler için özel mamalar oluyor onlardan alabilirsiniz veteriner aracılığıyla. Bizimkiler 2 aylık, ben Felix’in yaş mamasından veriyorum. Sütü direkt olarak mı veriyorsunuz?