Sizce Nasıl Bi Sahip?

aytunccc123

Arkadaslar bu aralar yavru kedilerim yüzünden yine çeşit çeşit insanla muhatap oluyorum
Önceliğim iyi bakılmalari ve ilgilenilmeleri şimdi kısaca özet geçeceğim detayları
Yalnız yaşayan bi öğrenci 1+1 evi varmış yani küçük ev bu kriter bi tık rahatsız etti beni
Ancak evin arkasinda bahçe olduğunu söyledi güvenli olduğu için tasmayla çıkarabilirim dedi birde daha önce 3 ay kadar kedi bakmış ve ardından memleketindeki ailesine götürmüş onlarda sahiplendirmisler
Neden 3 ay bakıp geri verdi o kısmı anlamadım
Birde bahçede kum olduğunu ve alışırsa oraya tuvaletini yapabilecegini alısmazsa kedi kumu alabilecegini söyledi ısrarla kedi kumunun farkını anlatsamda önce bahçede denerim olmazsa alırım dedi kendisi
Onun dışında ilgi kısmına gelirsek sabahları staj dışında evde olduğunu yani sürekli olarak oynayıp ilgilenebilecegini belirtti sanirim tek olumlu yanı da bu
Şöyle ki 6 bebeğimiz var maalesef her birine sahip bulmam gerekiyor yani illa her bulduguma sahiplendirecegim diye bi kural yok ama bu konu hakkında dusuncelerinizi çok merak ediyorum sizce bu kriterler altında sahiplendirme yapılır mı?
Ayrıca sürekli de foto video atabilecegini söyledi zaten ilk şartımız bu diyerekte belirtiyorum ben

16 CEVAP

aytunccc123

Evet öncelikle teşekkür ederim yorumunuz için gerçekten artık acaba ben mi çok takıntı yapıyorum diye düşünmeye başlamıştım ama hakikatten kedinin ileriki dönemi nasıl olacak belirsiz
Mesela laf arasında önümüzdeki günlerde diğer kedinizi niye 3 ay bakıp bıraktınız diye sormak istiyorum
Ayrıca evet ben anneyi salıyorum zaten alıştığı için salmazsam ve 1 saat kadar gezinmezse onu sıkıntı basıyor yavrulara giriyor hemen çıkıyor
Ama gezmek sanırım iyi geliyor döndüğünde mamasini veriyorum ve direkt gidip emziriyor ilgileniyor
Fakat bebekler için onceliğim kalıcı bi ev her zaman
Sonuçta ne olursa olsun dışarıdan her şey gelebilir bizimkiler yarı sokak kedisi olduğu için mecburen salmak durumunda kaliyorum