Uzun Zamandır Royal Canin Kullanan Var Mı?

melikecgc

kedim önceden idrar yolu tıkanıklığı yaşadı artık normal mamaya geçmek istiyorum ama hangi marka alacağıma karar veremiyorum hastalığının tekrarlamasından korkuyorum uzun zamandır royal canin veya proplan kullanıp memnun olan var mı?

7 CEVAP

MrCaju

Merhaba.
Uzun süredir Royal Canin kullanıyoruz. Bugüne kadar bir sorun olmadı kadar çok şükür.
Bilginize.

komurlolis

urinary mamalara göz atın derim. nutri feline, sanabelle gibi markaların urinary mamaları mevcut

grsaras

6.ayından beri royal canin kullanıyoruz şuan 1 yaşında hiçbir problemi yok ve çok sağlıklı.Kısa süre proplan kullandık benim kedime iyi gelmedi ama sizde öyle olmayabilir elbette.İkisi karşılaştırılacaksa benim için royal canin daha iyi

cat_expert

4 ay nd 4 ay royal canin kullanıyoruz, nd’de çok nadir kabızlık problemi yaşamıştık royal canin kullandığımız dönemlerde ise hiç sıkıntı yaşamadık.

Cennet29

Sizi soru bombardımanına tutucam k. Bakmayın ltüfen

idrar yolu tikanikligi oldugu zamanlarda hangi mamayi kullandınız?
Hangi marka yaş mamayı ne sıklıkla verdiniz ?
Kediniz şuan kaç yaşında nr zmn kısırlaştı ve idrar sorununu kaç yaşındayken yaşamıştı?

melikecgc

hills c/d kullandım geçen sene kısırlaştırdım şuan 2.5 yaşında hastalığı yaklaşık 6 ay önce oldu

Palyaco

Urinary mama tavsiyemdir reflex ve brit çare kısır ödül maması 100 Gr 500 Gr urinary reflex mamaya karıştırıp ikisini verin ve mukenmel sonuc