Kedimin Bu Davranışları Nasıl Düzelir?

Buse_odm

Arkadaşlar aksilikler oldu şehir dışına taşınmak zorunda kaldım yok kusursuz geçti (kedimin 2 buçuk aylık) kuzenim gilin eve geçtik ev bulana kadar orada kalacaktık eşyalarını düzenledim ama buraya uyum sağlayamadı sevemedi ben hariç herkese saldırıyor beni hiç bırakmıyor hep burnumun dibinde bundan şikayetçi değilim tek sorun herkese saldırması ve wc kum dışı yapıyor sadece tek noktaya o odayı sürekli kapalı tutuyorum yemek yemeside aşırı hızlı ne yapıcam bilmiyorum bulduğumuz evdende kovulduk teyzem gilin evdede iyi davranmıyor sizce ne yapmalıyım?

17 CEVAP

Buse_odm

Yol yazacaktım yok olarak düzeltilmiş otamatik düzeltme tarafından

Buse_odm

Yol yazacaktım yok olarak düzeltilmiş otamatik düzeltme tarafından

Buse_odm

Yol yazacaktım yok olarak düzeltilmiş otamatik düzeltme tarafından

Buse_odm

Yol yazacaktım yok olarak düzeltilmiş otamatik düzeltme tarafından

Buse_odm

Yol yazacaktım yok olarak düzeltilmiş otamatik düzeltme tarafından

Buse_odm

Yol yazacaktım yok olarak düzeltilmiş otamatik düzeltme tarafından

Buse_odm

Yol yazacaktım yok olarak düzeltilmiş otamatik düzeltme tarafından

Buse_odm

Yol yazacaktım yok olarak düzeltilmiş otamatik düzeltme tarafından

Buse_odm

Yol yazacaktım yok olarak düzeltilmiş otamatik düzeltme tarafından

Buse_odm

Yol yazacaktım yok olarak düzeltilmiş otamatik düzeltme tarafından

Buse_odm

Yol yazacaktım yok olarak düzeltilmiş otamatik düzeltme tarafından

Buse_odm

Yol yazacaktım yok olarak düzeltilmiş otamatik düzeltme tarafından

Buse_odm

Yol yazacaktım yok olarak düzeltilmiş otamatik düzeltme tarafından

Buse_odm

Yol yazacaktım yok olarak düzeltilmiş otamatik düzeltme tarafından

Buse_odm

Yol yazacaktım yok olarak düzeltilmiş otamatik düzeltme tarafından