Pug Cinsi Oğlum İnanılmaz Tüy Döküyor

Berfuuuu

8 aylık pug cinsi bir oğlum var,yaklaşık 2 haftadır inanılmaz tüy döküyor baş edemiyorum ocağın üzerinde dahi tüyler var,mevsim değişikliğinde bu kadar olurmu?ben bu dönem düşünemedim ve mama değişikliği yaptım yanlış yaptığımı anladım fakat iş işten geçmiş gibi oldu ve ayırt edemiyorum hangisinden olduğunu,arkadaşlar bu konuda deneyimlerinize ihtiyacım var

5 CEVAP

Berfuuuu

Evet çok bilindik bir mama değil üstelik veterinerden aldım

Muhtemelen mevsim geçişlerindendir hangi mama kullanıyorsunuz ? kalitesiz mama tüy dökümüne neden oluyor

Bazı hayvanların bilinmedik hastalıklardan dolayı da tüy dökümü gerçekleşe biliyor vet' de bir danışın :)

Berfuuuu

Evet çok bilindik bir mama değil üstelik veterinerden aldım

adenizergun1

Mevsimseldir bence