Bu Nedir?

Ponciiiii

Kedimin boynunun yanında bite benzeyen bişey var acaba bit midir emin değilim zaten bir tane değil 3 tane var lütfen acil cevap

12 CEVAP

Keneye benziyor veterinere goturmenizde fayda var

Overandover

Bende keneye benzettim ki eğer kene ise sakın siz çıkarmaya çalışmayın kafası içeride kalırsa kedinizi zehirleyebilir o yüzden acilen veterinere götürün

Sangcu

Evde hiç birley uygulamaya çalışmayın direk veterinere götürün

Ponciiiii

Acil cevap

guineapigela

keneye benzettim acil veterinere gökürmenizi tavsiye ederim

Ponciiiii

Cevaplar için teşekkür ederim aynı zamanda evde uygulayabileceğimiz yöntemler varmı acaba?

adenizergun1

Yüksek ihtimalle kene

Sangcu

Evde hiç birley uygulamaya çalışmayın direk veterinere götürün

yasement

Ense damlasi varsa evde uygulayabilirsiniz

adenizergun1

Kene bence

Friolero

kene bu. kenenin ağız kısmı koparılmadan bir cımbız yardımıyla sağa sola çevrilerek alınması gerekiyor. kolay ama böyle bir tecrübeniz yoksa EVDE DENEMEYİNİZ. veterinere gidin.

Selerorin

Bence bir şey yapışmış gibi duruyor ben keneye benzetemedim ama yine de veterinere götürmekte fayda var tabi ki.