Kedimin Ayağının Altında Kabuklu Yara Var Ne Yapacağımı Bilemiyorum Veterinere Götürücem Buraya Sorm

Veterinere gitmeden buraya sormak istedim

8 CEVAP

Butterfly88

Fotoğraftan tam anlayamadim ama belki de iyilesmekte olan bi yaradir öyleyse krem sürer sorun olmaz. Endiselenecek bir sey gibi görünmüyor. Bazen kedilerin patileri soyulabiliyor mevsim degisikliklerinde ben hindistan cevizi yagiyla biraz masaj yapiyorum. Belki soyuluyordur kirlenmistir bilemedim.

Teşekkür ederim canı acıyor gibi gözükmüyor ama ben de Hindistan cevizi yağı sürsem zararı dokunur mu acaba

Lunaspera

Hipet markasının pati balsamları var onlardan kullanabilirsiniz

BADEM0823

Benim kedimin de üst bacağında vardi veterinere gittiğimde mantarı olduğunu söylemişti veterinere gitmeni tavsiye ederim

SerraYanmaz

Kedi kumundan kaynaklanıyor genellikle bizdeki çok deterjana maruz kalmış eller gibi düşünün iyice kurumussa kabuğu kaldırıp hindistancevizi yağı zeytinyağı vs sürebilirsiniz

Nazktly

Dr animal yara ve cilt bakım solüsyonu yeşil dışı her şey için kullanılıyor hemen düzelir

Nazktly

Dr animal yara ve cilt bakım solüsyonu yeşil dışı her şey için kullanılıyor hemen düzelir