Yardım

yarışma bölümüne foto yüklemek için bastığımda
yükleniyor yazısı çıkıyor fakat hep devam ediyor
bir türlü yükleyemiyorum neden olabilir

6 CEVAP

Evet maalesef öyle oluyor daha önce kedinizin fotosu varsa önceler den profil sayfasına girip kedinizin profiline tıklayın ora da sağ köşe de fotoğrafları düzenle yazıyor ona basın dosya seçin yazıyor ona tıklayıp kedinizin fotosunu yükleyin ana fotoğraf yap yazıyor ona tıklayınca yarışma fotosu olarak yükleniyor :)

daha yeni açtım bu hesabımı fotoyu da bugün yükledim fakat yarışmaya
foto atamıyorum birtürlü olmuyor

evet cok teşekkür ederim hızımı alamayıp iki kere paylaşmışım :))))

profil sayfanıza giriniz yumak yazıyor önce ona tıklayın

aysegunerr

Yarışmada gözüküyor

evet cok teşekkür ederim hızımı alamayıp iki kere paylaşmışım :))))