1.5 Aylık Yavru Kedim Evin İçerisinde Kayboldu 3 Saattir Yok

Berrakksrnn

Mama almak için çıkmıstım o da içerdeydi benimle çıkmadığına eminim uzun süre ayakkabı giydim çünkü sabah da yatağın altına girip uyuyordu ama ses vermiyordu fakat suan 3 saattir bulamıyorum 1 2 kere sesini duydum gibi oldum ama yerini tespit edemedim oyuncaklarıyla ses yaptım yas mama actım her yeri aradım bulamıyorum?

16 CEVAP

Mmtklndr

Kedi sesi açın sese gelebilir. Kedim eve ilk kez geldiğinde saklanmıştı kedi sesi açtık ortaya öyle çıkmıştı

Sezgek

Yemek de yemediyse yavru kedininin yaş mama kokusuna şu saate çıkması gerekirdi eğer sizinle birlikte çıkmadığına eminseniz üstüne dolap falan kapamış olabilrainiz ya da altı bazalı çekyatınız varsa içine girmiş olabilir be çıkamıyor olabilir bir bakın derim benim kız bir kere yapmıştı çünkü umarım en kısa sürede bulursunuz

AhsenAise

Yaş mama yada malt varsa bir kaç çay tabağına koyup evin bazı yerlerine bırakın , çıkacaktır, bizim sıpa 7 aylıkken tost Makinesinin arkasına saklanmış ,aramaktan bitap düşmüş halde iken hane halkı son anda fark edip gülme krizine girmiştik
Evham yapmayın,cikmadigina eminseniz uykusunu alıp acıkınca çıkar

figenb

Çamaşır makinesi, dolap vb biyere girmiş üzerine kapağı kapatmış olabilir misiniz

Minminik

Uyuyordur bi yerde eger cam acmadiysaniz cikar uykusunu alinca aksam 7 gibi

Berrakksrnn

kedi sesi açmayı çok denedim ama tepki ses vermedi

Berrakksrnn

hala çıkmadı ses de vermiyor her yeri aradım sabahtan yemek de yememişti acıkması gerekmez mi

Berrakksrnn

dediğiniz her yere baktım kediyi dün sahiplenmiştim ve yas mama kuru mama pek bilmiyor once ki kedim mama kabı sallandığı an gelirdi ama dediğim gibi hem kuçuk hemde bilmiyor küçük olduğundan evde hep miyavlayarak geziyordu pisi pisi bile bilmiyo onun için onu bulmak daha da zorlasıyor

gizmssahinn

Youtubedan yavru kedi sesi açın mutlaka çıkar

Mmtklndr

Bulabildiniz mi ? Bir yerde kapalı kalmıştır yavrular saklanmayı çok seviyor gerçekten evdeyse çıkmama ihtimali yok gizleniyordur. Dolap çekmece her yere bakın. Kedim yavruyken çekmeceyi açıp arkasına düşmüştü çekmeceyi kırarak çıkarmıştık

Berrakksrnn

Maalesef bulamadım hala her yere baktım giremeyeceği yerlere bile sokakta yasarken de hep boyle saklanıyordu inşallah çıkar

Mmtklndr

İnşallah bir an önce bulursunuz

Benimki ilk geldiğinde gardıropla duvarın arasına girmişti sıkışmamasına rağmen çıkmamıştı geri ben çıkartmıştım inşallahah bulursunuz

baranertaga

Bulabildiniz mi acaba?

Berrakksrnn

Hala arıyorum aklım almıyor nereye gidebilir diye