Köpeğim 2 Gündür İshal

Lunaspera

Merhaba
8aylık chihuahuam var dün kakası normaldi fakat normalde yaptığından daha fazla yaptı gün içinde sonra akşamda ishal olarak yaptı. Bu günde şuana kadar hiç yapmadı dışarı çıkarttım o zaman yine ishal ve yeşilimsi sarımsı bir renk yaptı. Yeni yeni ödül kemikleri vermeye başlıyorum 2 gündür pedigree'nin denta sticksinden vermiştim o yapmış olabilir mi daha önce yaşayan var mı?

2 CEVAP

Linahan

Yeni yediği içerikler ishal yapmış olabilir evet. Zamanında kedide kanlı ishal için diafuryl adında bir çocuk şurubu önermişti veteriner bize. Belki hekimize danışarak kullanmak iyi gelebilir geçmiş olsun

zibityus

dışarda bi şeyler de yemiş olabilir. kan yoksa ve 2 3 günde geçiyorsa sorun olmaz. lapa pilav yedirebilirsiniz. ishali önlemek için önerilir.